Обмін і повернення

Згідно з «Законом про захист прав споживачів», ви маєте право на обмін або повернення придбаного товару протягом 14 днів з моменту його купівлі, за умови дотримання наступних умов:

  1. Товар не був у використанні та зберіг свій первісний вигляд, не має пошкоджень у вигляді подряпин, сколів або потертостей.
  2. Упаковка товару не пошкоджена, а сам товар повністю комплектний.
  3. Збережені всі маркування та заводські етикетки.
  4. Є документ, що підтверджує факт придбання.

Ви маєте право на обмін товару належної якості, якщо він вам не підійшов за стилем, розмірами, кольором, або іншими параметрами. При цьому товар має залишитись не використаним, зберегти свій зовнішній вигляд, заводські пломби, етикетки, а також супроводжуватись чеком про покупку.

Якщо ви звернулися за обміном товару протягом 14 днів після його покупки через передбачувану неналежну якість, яка за результатами перевірки відповідає якісним нормам, продавець все ж здійснить обмін.

Обмін або повернення несправного товару здійснюється лише за наявності експертного висновку від уповноваженого сервісного центру, що підтверджує дотримання умов використання товару.

Повернення коштів здійснюється протягом 3-7 робочих днів після звернення покупця та надання фотографій товару разом з документами, що підтверджують купівлю.